Para Food

SEZNAMTE SE S PARAlejem

Paraořechový olej z Amazonie

PARAolej je za studena lisovaný olej z divoce rostoucího paraořechu. Paraořechový olej díky svým vysokým nutričním hodnotám nastartuje imunitní systém, má antioxidační účinky a poskytuje tělu energii na každodenní aktivity. 
Je zdrojem řady vitaminů (B1, B2, B3, B5, B6, B9, C a E) a stopových prvků: sodík, hořčík, selen, draslík, vápník, železo, měď, fosfor a zinek.
Je to skvělý doplněk vegetariánské a veganské stravy. 
Jedná se o BIO potravinu, jejíž výroba nezatěžuje životní prostředí.

PARAolej VE STRAVĚ

Para ořechový olej obsahuje Omega 6 a 9 mastné kyseliny (palmitoolejové a olejové kyseliny), které snižují hladinu LDL (špatný cholesterol) a naopak zvyšují HDL (dobrý cholesterol) v krvi.
Olej obsahuje selen, který je nepostradatelný pro výrobu dvou antioxidačních enzymů: glutathion peroxidázy a thioredoxin reduktázy. Ten má silné antioxidační a protizánětlivé účinky a společně s vitaminem E hojí záněty a podporuje imunitní systém.  

U žen pomáhá regulaci hormonů štítné žlázy, u mužů pak povzbuzuje mobilitu spermatu a zvyšuje přirozenou hladinu testosteronu. Paraořechový olej dále obsahuje vitamin B, který ulevuje nervovému napětí, hořčík na správnou činnost a regeneraci svalů, a měď nepostradatelnou pro výrobu kostní a pojivové tkáně.

 

PARAolej na pleť

Paraořechový olej bojuje díky velmi vysokému obsahu selenu, vitaminu E a zinku proti akné a zánětům a urychluje obnovu buněk. Díky jedinečnému složení se ztrácejí pigmentové skvrny a nerovnosti pleti, zmírňuje se zarudnutí kůže a vyplavují se toxiny. Para ořechový olej zachovává celistvost sliznic a kůže, hydratuje ji a díky tvorbě kolagenu je to účinný prostředek proti stárnutí. V oleji obsažená měď stimuluje tvorbu melaninu – pigmentu chránícího nás před škodlivým UV zářením, který připraví pleť na snadné opalování. 

 

PARAolej DO VLASŮ

Selen v paraořechovém oleji podporuje obnovu růstu vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Obsažené Omega 3 mastné kyseliny stimulují přirozenou tvorbu mazu ve žlázách na temeni hlavy, který vyživuje kořínky vlasů. Pravideným používáním tak získají vlasy pevnost a přirozený lesk. Amino kyseliny zas podporují prokrvenost pokožky, což je důležité pro výživu vlasů.  Díky obsaženému vitaminu E se vlasy nelámou. 

 

Obchodní podmínky

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Brazil Nuts Wholesale - Trading Brazil Nuts - Organic Brazil nut oil from Bolivia. PARAolej Paraořechový olej - Olej z paraořechů. Para ořech.​

 

Para Food s.r.o & Seanergy s.ro,   Revoluční 10,  Praha, 11000 - Czech Republic - Tel. +420 774 409 646 - Fax +420 257 311 513

©2017 BY PARA-FOOD.COM

Brazil Nuts Wholesale - Trading Brazil Nuts - Organic Brazil nut oil from Bolivia. PARAolej Paraořechový olej - Olej z paraořechů. Para ořech.​