top of page

Para Food

VÝHODY 

používání PARAoleje

Minerály, vitamíny a Omega 6 a 9 mastné kyseliny obsažené

 v PARAoleji

jsou prospěšné pro Váš jídelníček, pleť a vlasy.

KRÁSNÁ PLEŤ

Selen v PARAoleji urychluje obnovu buněk, aby byla Vaše pokožka krásná. Vysoký obsah antioxidantů stimuluje produkci glutathionu, který váže volné radikály ničící kolagen v pokožce. Vitamín E udržuje celistvost sliznic a buněčných membrán.

ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ

PARAolej obsahuje vitamíny A a E, které zvyšují produkci kolagenu, díky kterému je Vše pokožka jemná a pevná.
 

Aplikujte PARAolej na obličej a tělo před spaním nebo po koupeli.

PROTI AKNÉ

Protizánětlivé a antibakteriální složky v PARAoleji jsou dobrým pomocníkem při léčbě akné a kožních zánětů.


Zinek redukuje zarudnutí a napomáhá produkci kolagenu. Odstranění toxinů z těla a pomáhá redukovat tvorbu akné.

ZBAVTE SE  SUCHOSTI KŮŽE

PARAolej Vám uleví od suché kůže. Díky zinku, vitamínu E a mastným kyselinám bude Vaše pleť správně vyživená a vláčná. 

PARAolej ulevuje při lupénce a ekzémech. 

Olej naneste na suchá a podrážděná místa na pokožce a jemně rozetřete. Olej se velmi dobře vstřebává a nezanechá pleť mastnou.

 

JEMNÁ EXFOLIACE

Do misky nasypte půl hrnku soli, přidejte svou oblíbenou esenci a zalijte půl hrnkem PARAoleje.

 

V průběhu sprchování naneste směs na celé tělo a nechte 3-5 minut působit. V místech, kde chcete kůži zjemnit lehce roztírejte. Opláchněte vlažnou vodou, již bez mýdla nebo gelu. Zbytky nevstřebaného oleje setřete osuškou.

Pleť vydrží hebká a vyživená několik dní.

RŮST VLASŮ

PARAolej je vyjimečný v tom, že obsahuje selen, který je důležitý pro tvorbu a regeneraci tkání.

 

Pro hebké a zdravé vlasy rozetřete hrst PARAoleje do vlasů od kořínků po konečky a vmasírujte. Olej nechte 30 minut působit a pak smyjte s šamponem.

Už po prvním zábalu ucítíte a uvidíte rozdíl v kvalitě vlasů.

PARAolej v šamponech

Řada kosmetických firem používá jako přísadu do svých šamponů, kondicionérů a vlasových masek olej z para ořechů. Obsažené Omega 6 a 9 mastné kyseliny a selen stimulují růst a regeneraci vlasových buněk. PARAolej působí proti plešatění a šednutí vlasů. 

PREVENCE LÁMÁNÍ VLASŮ

Para ořechy jsou bohaté na omega 6 a 9 mastné kyseliny, zdravá forma omega mastných kyselin, které dělají pramínky vlasů zdravější. Jsou také výborný zdroj vitamínu E, jednoho z nejdůležitějších živin, které jsou potřeba pro zlepšení kvality vlasů.
Nedostatek živin může způsobit vlasy křehké a náchylné k lámání.

Depositphotos_61400095_original.jpg

REGULACE HORMONU ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Para ořechy obsahují aktivní enzym nazývaný „triodothyronin“, který pomáhá ke správné produkci štítné žlázy. Snězte hrst para ořechů denně a dostanete do sebe denní dávku selenu.


Většina benefitů para ořechů může vést k vysokému obsahu selenu. Naše těla nedokáží tvořit selen. Je důležité ho konzumovat, abychom se vyhnuli jeho nedostatku. Selen je nezbytná součást, která je potřebná k produkci dvou antioxidantů, enzymu glutathion peroxidasu a thioredoxin reductazy. Také pomáhá ke zvýšení vitamínu E v těle

NEUTRALIZUJE POŠKOZENÍ VOLNÝCH RADIKÁLŮ

Selen podporuje produkci glutathionu, důležitého antioxidantu, který chrání tělo před volnými radikály. Volné radikály mohou v těle oxidovat, ničit buňky a tkáň. Selen neutralizuje volné radikály, a poskytuje ochranu proti spoustě zdravotním problémům

On the Scales

HUBNUTÍ

Para ořechy pomáhají ke snadnějšímu hubnutí. Obsahují vysoké množství proteinu a vlákniny, při dostatku snižují chuť k jídlu, a tak redukují váhu. Díky používání malého množství para ořechů zůstanete plní po dlouhý čas.

Outdoor Aerobics

KARDIOVASKULÁRNÍ ZDRAVÍ

Para ořechy obsahují vysoké množství omega 3 mastných kyselin, které pomáhají ke snížení riziku kardiovaskulárních nemocí.
Ořechy jsou skvělým zdrojem mononenasycených mastných kyselin jako oleo a palmotoleických kyselin. To je benefit pro snížení špatného cholesterolu a získání dobrého cholesterolu v krvi.

Pelvic X-Ray

POSÍLENÍ IMUNITY A KOSTÍ

Ti kteří lehce chytnou rýmu mohou vytěžit mnoho právě z para ořechů. Obsahují spoustu živin, které podpoří imunitní systém, a překonat rýmu a chřipku je pak mnohem jednodušší. Také poskytují spoustu energie k zvládání každodenních aktivit. Para ořechy obsahuji měď, která je nezbytná k vytvoření kostní tkáně. Také pomáhá při tvorbě pojivých tkání. Pomáhá při absorpci železa do krevního oběhu. Ve spojení s kosterním systémem, para ořechy zesílí kosti tak, že zlepší jejich hustotu.

VYSOKÝ OBSAH ZINKU A BÍLKOVIN

Para ořechy napomáhají při léčbě Acrodermatitis enteropathica, vzácné dědičné chorobě. Onemocnění se objevuje, když tělo neabsorbuje dostatek zinku.
Para ořechy mají vysoký obsah zinku, který pomáhá bojovat proti této dědičné chorobě. Para ořechy jsou považovány za kompletní bílkovinu, takže jsou skvělou volbou při vegetariánské dietě.
Obsahují všechny nezbytné aminokyseliny, potřebné pro regeneraci svalů a tkáně. Obsahují methionin, důležitou aminokyselinu, která nás chrání před chronickým onemocněním.
Také pomáhá ke zvracení stárnutí.

Stretching

ZLEPŠENÍ FUNKCE SVALŮ

Para ořechy jsou bohaté na živiny. Obsahují magnézium, minerál který je nezbytný pro funkci svalů. Zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, slabosti a bolesti svalů. Magnezium je přírodním katalyzátor, který pomáhá k rozdělení proteinů na jednoduší aminokyseliny. Pomáhá trávit a absorbovat bílkoviny.

no-cancer.gif

HUBNUTÍ

Vysoký obsah vlákniny, nadevšechny živiny, bílkoviny a komplexu karbohydrátů, které jsou ve všech para ořeších vám zaplní žaludek. To znamená, že budete mít menší chuť k jídlu, takže nebudete zbytečně svačit a nabírat váhu. Nicméně, ještě jednou, jedna porce para ořeších obsahuje okolo 200 kalorií, takže je třeba hlídat příjem, ale mírná konzumace dokáže nastartovat hubnutí.

Blonde Woman Smiling

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Thiamin v para ořeších udržují nervový systém zdravý. 

Model skin sun couple.jpg

MUŽSKÁ PLODNOST

Antioxidanty, které jsou v para ořeších chrání semeno před volnými radikály. Zlepšuje jejich hybnost a redukuje neplodnost. Také zlepšuje zdravou hladinu testosteronu v těle.

MNOHO UČELOVÉ

Navíc jsou oříšky používaný k získání oleje. Hojně se používá v lékařských aplikacích a aromaterapických masáží. Olej se také používá na vaření.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • pinterest
bottom of page