Para Food

VÝHODY 

používání PARAoleje

Minerály a vitamíny, které jsou v para ořeších jsou prospěšné pro pleť, vlasy a zdraví (fyzické i duševní) a další problémy.

Model Face Brazil Nut.jpg

1/2

KRÁSNÁ PLEŤ

Selen v para ořeších zrychluje obnovu buněk, díky kterému bude pokožka krásná. Vysoký obsah antioxidantů v para ořeších stimuluje produkci glutathionu, který váže volné radikály, které ničí kolagen v pokožce. Vitamín E v para ořeších také udržuje celistvost sliznic a jejich buněčných membrán.

Content Woman

1/2

ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ

Para ořechy obsahují vitamín A a E, kteří zvyšují produkci kolagenu. Díky tomu bude vaše pokožka jemná a pevná.
Aplikujte olej před tím, než půjdete spát a budete mít krásnou pleť

Model Face Brazil nut 2.jpg

1/2

PROTI AKNÉ

Proti zánětlivé a antibakteriální složky v para ořeších jsou dobrým pomocníkem při léčbě akné a kožních zánětů.
Zinek v ořeších redukuje zarudnutí a napomáhá produkci kolagenu. Odstranění toxiny z těla a pomáhá redukovat tvorbu akné.

Model Skin Brazil nut 2.jpg

1/2

ŽÁDNÁ SUCHÁ MÍSTA

Para ořeších jsou prospěšné na suchou pleť. Obsahují živiny jako zinek, vitamín E a omega 3 mastné kyseliny, které léčí suchou kůži a vysušená místa. Zabraňuje tvorbě ekzému a lupence.
Olej extrahovaný z para ořechů, může být také použit na léčbu suché pokožky a menších infekcí. Změkčující výtažky z para ořechů zanechávají pokožku hydratovanou.
Aplikujte pár kapek oleje z para ořechů na nohy a zbaví vás svědění, popraskaných pat a pnutí.

Model-Brazil-nut-oil-Massage(refined).jpg

1/2

JEMNÁ EXFOLIDACE

Para ořechy jsou skvělé přírodní exfolianty. Vezměte si půl hrnku para ořechů a umelte je tak, aby vznikl prášek. Spojte prášek s rozmačkaným avokádem a přidejte vejce aby vznikla jemná pasta. Jemně masírujte vlhký obličej a nechte 15 minut. Spláchněte masku studenou vodou a utřete pleť. Pasta má hrubost akorát. Takže neničí citlivou pleť. Odstraní odumřelé buňky, a díky avokádu a vejci bude pleť jemná a vyživená

Model Hair Woman Brazil nut.jpg

1/2

RŮST VLASŮ

Nedostatek nezbytných živin v těle způsobuje vypadávání vlasu a nedostatečný růst. Para ořechy obsahují selen, důležitý minerál, který je nezbytný pro zdraví vlasů. Nedostatek selenu může často vést k častému vypadávání vlasů. Díky pravidelnému používání para ořechů vlasy porostou a budou plné života

aceite milagroso cabello.jpg

1/2

ZDRAVÉ A LESKLÉ VLASY

Para ořechy jsou nejlehčí a nejlevnější cesta ke zdravým a lesklým vlasům. Obsahují vysoký obsah omega 6 a 9 mastných kyselin, které stimulují produkci kožního mazu produkované pokožkou hlavy. Fungují jako přírodní kondicionér. Para ořechy jsou také používaný v šamponech, kondicionérech a vlasových maskách. Snězte hrst para ořechů denně a dostaví se zlepšení vašich vlasů.

 

Je to také skvělý zdroj l-arginin, aminokyseliny, která je používána hlavně k zástavě plešatění mužů. Aminokyselina také zlepšuje kondici stěn arterií, a tak zabraňuje náchylnosti ke sraženinám. Pokožka hlavy vyžaduje správné prokrvení, aby vlasy byly zdravé.

Hair Models

1/2

PREVENCE LÁMÁNÍ VLASŮ

Para ořechy jsou bohaté na omega 6 a 9 mastné kyseliny, zdravá forma omega mastných kyselin, které dělají pramínky vlasů zdravější. Jsou také výborný zdroj vitamínu E, jednoho z nejdůležitějších živin, které jsou potřeba pro zlepšení kvality vlasů.
Nedostatek živin může způsobit vlasy křehké a náchylné k lámání.

REGULACE HORMONU ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

Para ořechy obsahují aktivní enzym nazývaný „triodothyronin“, který pomáhá ke správné produkci štítné žlázy. Snězte hrst para ořechů denně a dostanete do sebe denní dávku selenu.


Většina benefitů para ořechů může vést k vysokému obsahu selenu. Naše těla nedokáží tvořit selen. Je důležité ho konzumovat, abychom se vyhnuli jeho nedostatku. Selen je nezbytná součást, která je potřebná k produkci dvou antioxidantů, enzymu glutathion peroxidasu a thioredoxin reductazy. Také pomáhá ke zvýšení vitamínu E v těle

Zen

1/2

NEUTRALIZUJE POŠKOZENÍ VOLNÝCH RADIKÁLŮ

Selen podporuje produkci glutathionu, důležitého antioxidantu, který chrání tělo před volnými radikály. Volné radikály mohou v těle oxidovat, ničit buňky a tkáň. Selen neutralizuje volné radikály, a poskytuje ochranu proti spoustě zdravotním problémům

HUBNUTÍ

Para ořechy pomáhají ke snadnějšímu hubnutí. Obsahují vysoké množství proteinu a vlákniny, při dostatku snižují chuť k jídlu, a tak redukují váhu. Díky používání malého množství para ořechů zůstanete plní po dlouhý čas.

KARDIOVASKULÁRNÍ ZDRAVÍ

Para ořechy obsahují vysoké množství omega 3 mastných kyselin, které pomáhají ke snížení riziku kardiovaskulárních nemocí.
Ořechy jsou skvělým zdrojem mononenasycených mastných kyselin jako oleo a palmotoleických kyselin. To je benefit pro snížení špatného cholesterolu a získání dobrého cholesterolu v krvi.

POSÍLENÍ IMUNITY A KOSTÍ

Ti kteří lehce chytnou rýmu mohou vytěžit mnoho právě z para ořechů. Obsahují spoustu živin, které podpoří imunitní systém, a překonat rýmu a chřipku je pak mnohem jednodušší. Také poskytují spoustu energie k zvládání každodenních aktivit. Para ořechy obsahuji měď, která je nezbytná k vytvoření kostní tkáně. Také pomáhá při tvorbě pojivých tkání. Pomáhá při absorpci železa do krevního oběhu. Ve spojení s kosterním systémem, para ořechy zesílí kosti tak, že zlepší jejich hustotu.

VYSOKÝ OBSAH ZINKU A BÍLKOVIN

Para ořechy napomáhají při léčbě Acrodermatitis enteropathica, vzácné dědičné chorobě. Onemocnění se objevuje, když tělo neabsorbuje dostatek zinku.
Para ořechy mají vysoký obsah zinku, který pomáhá bojovat proti této dědičné chorobě. Para ořechy jsou považovány za kompletní bílkovinu, takže jsou skvělou volbou při vegetariánské dietě.
Obsahují všechny nezbytné aminokyseliny, potřebné pro regeneraci svalů a tkáně. Obsahují methionin, důležitou aminokyselinu, která nás chrání před chronickým onemocněním.
Také pomáhá ke zvracení stárnutí.

ZLEPŠENÍ FUNKCE SVALŮ

Para ořechy jsou bohaté na živiny. Obsahují magnézium, minerál který je nezbytný pro funkci svalů. Zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, slabosti a bolesti svalů. Magnezium je přírodním katalyzátor, který pomáhá k rozdělení proteinů na jednoduší aminokyseliny. Pomáhá trávit a absorbovat bílkoviny.

HUBNUTÍ

Vysoký obsah vlákniny, nadevšechny živiny, bílkoviny a komplexu karbohydrátů, které jsou ve všech para ořeších vám zaplní žaludek. To znamená, že budete mít menší chuť k jídlu, takže nebudete zbytečně svačit a nabírat váhu. Nicméně, ještě jednou, jedna porce para ořeších obsahuje okolo 200 kalorií, takže je třeba hlídat příjem, ale mírná konzumace dokáže nastartovat hubnutí.

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Thiamin v para ořeších udržují nervový systém zdravý. 

MUŽSKÁ PLODNOST

Antioxidanty, které jsou v para ořeších chrání semeno před volnými radikály. Zlepšuje jejich hybnost a redukuje neplodnost. Také zlepšuje zdravou hladinu testosteronu v těle.

brazil nut oil babe.jpg

1/3

MNOHO UČELOVÉ

Navíc jsou oříšky používaný k získání oleje. Hojně se používá v lékařských aplikacích a aromaterapických masáží. Olej se také používá na vaření.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

 +420 774 409 646

castana fondo blanco.jpg
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Kde koupit @PARAoil paraořechový olej v Evropě. 100% Organic from the amazon rain forest. Olej z paraořechů. Para ořech.​

©2017 BY PARA-FOOD.COM

Para Food s.r.o & Seanergy spol. s r.o., Revoluční 10, Praha, 110 00 - Czech Republic - Tel. +420 774 409 646 - Fax +420 257 311 513